Daugavpils pilsētas 5. pirmsskolas izglītības iestāde

Warning: Use of undefined constant separtor - assumed 'separtor' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/daugavpils5pii.lv/data/www/daugavpils5pii.lv/wp-content/themes/theme/functions.php on line 373

Izlaidumu laiks!!!

Mana zeme ir taureņa spārns- krāsaina, krāsaina.

Mana zeme ir pasaka neizlasīta – noslēpumaina, noslēpumaina.

Mana zeme ir bērni šūpolēs – priecīgi, priecīgi.

Mana zeme ir pļava vasarā- raiba, raiba.

Mana zeme ir debess virs galvas, saule, zvaigznes un rasa.

Mana zeme ir laimīgā zeme, kur katram bērnam dzīvot ir ļauts.

/Maija Laukmane/

Ir izskanējis vēl viens mācību gads…atkal klāt ir maijs. Zied ķirši un ābeles, zied visa pasaule! Smaržo ceriņi un kreimenes. Pirmais pērkons un varavīksne pēc lietus, zaļa zāle un zilas debesis.

Kā ik gadu, maijs ir atnesis svētkus mūsu pirmsskolai-klāt skaistais izlaidumu laiks. Šogad savus audzēkņus skolas gaitām sagatavojušas divas grupas ,,Eglīte” un ,,Vāvere”, kopā šogad 1. klasē uzsāks mācības 30 mūsu pirmsskolas absolventi. Saistībā ar ārkārtas situāciju valstī 28. un 29.  maijā izlaidumu svinības norisinājās bez vecāku klātbūtnes, taču šie svētki bija ne mazāk nozīmīgi audzēkņiem un pirmsskolai, bērni ar pedagogiem gatavojās svētkiem un svinēja tos kopā.

Šodien mūsu audzēkņi ir pašpārliecināti un zinātkāri zēni un meitenes, kas daudz zina un prot! Uzsākot jaunu dzīves posmu vēlam viņiem, lai katra diena slēpj sevī iespējas, pārsteigumus un jautājumus, kurus izdodas atklāt, izzināt un izmantot!