Daugavpils pilsētas 5. pirmsskolas izglītības iestāde

Warning: Use of undefined constant separtor - assumed 'separtor' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/daugavpils5pii.lv/data/www/daugavpils5pii.lv/wp-content/themes/theme/functions.php on line 373

Ceļojums uz grāmatu pasauli vai kur grāmatas dzīvo?

  1. aprīlī Piekrastes bibliotēka vēra durvis sagatavošanas grupas 8.gr.(Kumelīte), 9.gr. (Skujiņa) un 10.gr. (Tauriņš) bērniem. Pirms tam tikšanās ar bibliotēkas darbiniekiem notika tikai ZOOM platformā.

Daži bērni bibliotēku jau apmeklējuši kopā ar vecākiem, taču lielākajai daļai šī bija pirmā reize.

Iepazīšanās ar bibliotēku sākās no lasītavas, kur bērnus sagaidīja bibliotekāre Ija Pavlova un Gudra Pūce. Ija Pavlova pastāstīja, kam domāta lasītava, kādas grāmatas šeit atrodas un kādi noteikumi jāievēro, atrodoties bibliotēkā. Bērni uzzināja kas ir abonements, kā kļūt par bibliotēkas lasītāju, iepazinās ar jaunām grāmatām un žurnāliem.

Bibliotekāre Ija Pavlova aicināja mazus lasītājus apskatīt neparastas grāmatas, iepazīstināja ar noteikumiem, kā rīkoties ar grāmatām.

Bērni aktīvi piedalījās viktorīnās, kurās viņi rādīja savas zināšanas un erudīciju ,un ar lielu prieku piedalījās pasakas „Колобок” dramatizācijā.

Pasākuma noslēgumā bērni saņēma saldas balvas.

Bibliotekāres ir centušās vienkāršu apmeklējumu padarīt par neaizmirstamu tikšanos, kas, cerams, palīdzēs bērniem izrādīt interesi par grāmatām un lasīšanu.

Publikāciju  sagatavoja 8.gr. skolotājas:

Irēna Komarova un Natālija Stankeviča