Daugavpils pilsētas 5. pirmsskolas izglītības iestāde

Warning: Use of undefined constant separtor - assumed 'separtor' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/daugavpils5pii.lv/data/www/daugavpils5pii.lv/wp-content/themes/theme/functions.php on line 373

Daugavpils pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestāde „Spārīte” svinēja savu 30.jubileju!

Mūsdienīga un veidota atbilstoši jaunākajām izglītības tendencēm pirmsskolas izglītības iestāde atrodas Jaunās Forštadtes mikrorajonā, brīnišķīgā vietā blakus priežu mēžam.

Iestādē strādā 12 grupas, bērnudārzu apmeklē 250 bērni. Kolektīva darbs tiek virzīts uz bērnu vispusīgu attīstību, labvēlīgas vides veidošanu, veselības stiprināšanu un kvalificētu sagatavošanu pamatizglītības uzsākšanai.

Gatavošanās pirmsskolas izglītības iestādes dzimšanas dienas svinībām norisinājās jau iepriekš – ar telpu noformēšanu, dažādu radošo darbiņu veikšanu, dziesmu mācīšanos un jaunu zināšanu uzkrāšanu skolai.

Jubilejas ietvaros, visas nedēļas laikā no 17.oktobra līdz 22.oktobrim iestādē notika svinīgi pasākumi, koncerti, izstādes, tikšanās ar viesiem, bijušajiem darbiniekiem un absolventiem. Visus koncertus pavadīja priecīgo vecāku, dārgo darbinieku un cienījamo viesu smaidi un ovācijas. Bija pateikts daudz labu un siltu vārdu, dāvināts daudz mīļu, brīnišķīgu dāvanu un saņemts milzums patīkamu emociju!

Paldies viesiem: bērnudārza darbiniekiem par ieguldīto darbu, profesionalitāti, par sirds siltumu, par uzticību un sapratni, bijušajiem darbiniekiem – par skaistajām atmiņām, vecākiem – par atzinību un dalību zīmējumu un radošo darbu izstādēs. Arī paldies mūsu dārgajiem bērniem par centību, talantiem un mīļumu, un vienkārši par to, ka JŪS esat!

Svinīga un priecīga šī nedēļa  bija visiem bērnudārzā!