Daugavpils pilsētas 5. pirmsskolas izglītības iestāde

Warning: Use of undefined constant separtor - assumed 'separtor' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/daugavpils5pii.lv/data/www/daugavpils5pii.lv/wp-content/themes/theme/functions.php on line 373

Kas notiek pagalmā?

Ievērojot mūsdienu prasības 9.grupas bērni TEAM – vidē, 28.09.2021.g. satikās  ar bibliotekāri Iju no Piekrastes bibliotēkas.
Bibliotekārē (Ijas kundze) iepazīstināja bērnus ar  grāmatu  “Pagalma enciklopēdija, jeb kas tad tas?”. Grāmatas autore – 3 bērnu māmiņa Agnese Vanaga.  Grāmatas galvenais  varonis  KAĶIS  dodas uz lauku māju un tur pārdzīvo daudz piedzīvojumu, viņš satiek daudz dažādu dzīvnieciņu. Mājas pagalmā viņš satika čūsku, mušu, bebri, sikspārni, kurmi, gārni, slieku, skudru, ezi, taureni, dēli, biz- biz mārīti, dzeni un gulbi. Katrs no šiem dzīvniekiem ar prieku iepazinās ar kaķi un pastāstīja viņam par savu dzīvi pagalmā. Sikspārnis visu mūžu  dzīvo kājām gaisā, bebrs ceļ savu māju –dambi pie ūdens, biz- biz mārītei ir vienāds punktu skaits gan vienā gan otrā spārnā.  Katrs dzīvnieks pastāstīja savu aizraujošu stāstu.
Grāmatā ir daudz  skaistu zīmējumu. Bibliotekāre parādīja bērniem grāmatas ilustrācijas un organizēja  mazu sporta  starpbrīdi – bērni dejoja kopā ar kaķi.
Tikšanās bērniem ļoti patika, tā bija pavisam jaunā pieredze – iepazīšanās  ar grāmatu izmantojot internetu.

Informāciju sagatavoja:

Pirmsskolas izglītības skolotāja

Ludmila Kumzoma