Daugavpils pilsētas 5. pirmsskolas izglītības iestāde

Warning: Use of undefined constant separtor - assumed 'separtor' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/daugavpils5pii.lv/data/www/daugavpils5pii.lv/wp-content/themes/theme/functions.php on line 373

Mācību ekskursija uz Daugavpils 16.vidusskolu

Ko es piecus gadus darīju?
Tētis saka: augu.
Un ko es nākamgad darīšu?
Māmiņa saka: augšu.
Bet vēl pēc viena gadiņa?
Tad tētim un māmiņai solu:
Būšu jau izaudzis
Un iešu uz skolu.  /Jāzeps Osmanis/

2019.g. 26. novembrī mūsu bērnudārza sagatavošanas grupu bērni no 7.grupas  „Vāverīte”,  un 9.grupas „Eglīte” ciemojās pie mūsu kaimiņiem – skolā Nr. 16, mēs bijām lielā svētku koncertā, kuru sagatavoja paši skolēni. Mūsu bērni –  topošie skolnieki un viņus ļoti interesē, kā dzīvo un ko dara skolēni skolā. Mūsu pirmsskolniekus sagaidīja skolas direktore O. Dukšinska un pavadīja uz aktu zāli. Svētku koncerts tika veltīts Latvijas dzimšanas dienai,  kuru atzīmējām 18.novembrī.

Kopā ar mūsu bērniem zālē atradās  vēl daudz bērnu, no mūsu rajona citiem bērnudārziem. Bērni bija ļoti priecīgi sastapt savus draugus un sasveicināties ar viņiem.

Sāk skanēt mūzika, uz skatuvi  iznāca divas meitenes, sasveicinājās ar  viesiem  un koncerts sākas. Koncerta laikā skolnieki uz skatuves dziedāja, dejoja tautas dejas un vingroja. Mūsu bērniem ļoti patika greznie tautas tērpi, kuros bija  ģērbti dejotāji un dziedātāji. Koncertā skanēja dziesma latgaliešu valodā un tas bija liels pārsteigums mūsu bērniem, jo viņi zina kā dzīvo Latgalē, bet dziesmu latgaliešu valodā dzirdēja pirmo reizi.
Koncertā aktīvi piedalījās vairāki mūsu bērnudārza absolventi. Viņi pamanot mūs, smaidīja  un sveicinājās. Pēc skolēnu koncerta uzstājās pirmsskolnieki. Mūsu grupas pirmsskolnieki Artjoms Kolomicevs un Timofejs Sokolovs noskaitīja Latvijai veltītus dzejoļus.
Ciemošanās skolā un svētku koncerts mums visiem ļoti patika un iedvesmoja. Paldies mūsu kaimiņ skolai par uzaicinājumu.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas

5.pirmsskolas izglītības skolotāja

Ludmila Kuzmina