Daugavpils pilsētas 5. pirmsskolas izglītības iestāde

Warning: Use of undefined constant separtor - assumed 'separtor' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/daugavpils5pii.lv/data/www/daugavpils5pii.lv/wp-content/themes/theme/functions.php on line 373

Rūķu darbnīca.

Rūķu darbnīca

  1. Decembrī, pulcējās 8. Grupas audzēkni kopā ar vecākiem, lai krāšņi izrotātu eglīti un grupu.No rīta mazie bērni savā grupiņā cepa visgaršīgākās piparkūkas, lai būtu cienasts vecākiem. Mazie bērni bija rūpīgi gatavojušies nopietnajam darbam – piparkūku formiņas, mīklas rullis un priekšauts bija katram. Mazie pirmsskolēni ar ļoti nopietnu attieksmi nodevās piparkūku cepšanas darbam – rullēja mīklu, spieda formiņas, lika uz pannas un gaidīja gatavo rezultātu, lai varētu nogaršot paša cepto.

Pēcpusdienā, kad bērni bija izbaudījuši dienas miedziņu, ieradās vecāki. Pasākums notika ģimeniskā atmosfērā, kas iesākās ar dziesmas dziedāšanu.

Pasākuma piedalījās  arī  angļu valodas skolotāja Jeļena. Kopā sadarbojoties grupas ar bērniem rotaļās iesaistīja arī vecākus, kas radīja vēl lielāku kopības sajūtu un izveidoja ciešāku saikni skolotāju, vecāku un bērnu starpā.

Pasākums bija ļoti jauks un sirsnīgs.

Vairosim prieku sev un citiem arī turpmāk!

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas

5.pirmsskolas izglītības iestādes

Pirmsskolas izglītības skolotāja

Natālija Stankeviča