Daugavpils pilsētas 5. pirmsskolas izglītības iestāde

Warning: Use of undefined constant separtor - assumed 'separtor' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/daugavpils5pii.lv/data/www/daugavpils5pii.lv/wp-content/themes/theme/functions.php on line 373

Sveicam visus Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā!

1.jūnijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Starptautiskā bērnu aizsardzības diena ir kā nemainīga tradīcija daudzās pasaules valstīs un šajā dienā visā pasaulē notiek dažādi pasākumi. Šie ir ne tikai jautri un priecīgi svētki bērniem, bet arī atgādinājums vecākiem, ka mūsu bērniem ir vajadzīga mīlestība un pastāvīga aprūpe un aizsardzība.

Mūsu iestādē šīs jaukās dienas svinēšana jau ir kļuvusi par tradīciju. Šī diena tika veidota tā, lai bērni sajustu, ka šī ir viņu diena. Tie ir svētki, kas ir piepildīti ar jautriem bērnu smiekliem un mirdzošām bērnu acīm. Kā uz debesīm spīdēja spoži saules stariņi, tā arī spīdēja bērnu sejas. Šogad bērniem tika sarīkotas jautras izpriecas ar jautrām rotaļām, kurās ar prieku iesaistījās visi bērni un pieaugušie, sporta spēles, stafetes. Mēs visi kopā gājām jautrās rotaļās, pūtām ziepju burbuļus, zīmējām uz bruģa ar krītiņiem savus sapņus par ceļojumiem, mājdzīvnieciņiem un priecājāmies par kopā būšanu.

Svētki bija jautri, dinamiski, draudzīgi un ļoti interesanti. Mūsu pirmsskolas izglītības iestādes pedagogu kolektīvs cer, ka Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, kas iekrīt vasaras pirmajā dienā, kļūs par vieniem no spilgtākajiem svētkiem vasarā.

Sveicam visus Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā!