Daugavpils pilsētas 5. pirmsskolas izglītības iestāde

Warning: Use of undefined constant separtor - assumed 'separtor' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/daugavpils5pii.lv/data/www/daugavpils5pii.lv/wp-content/themes/theme/functions.php on line 373

eTwinning projekts-Wonderful fairy tales in kindergarten

No 19.12.2021 esam dalībnieki un sekojot šim projektam, mēs ieejam burvju pasaulē. Pasaku burvju pasaulē. Pasaule, kas bērniem patīk visvairāk! Mūsu mērķis ir izveidot pasaku krājumu, ko rakstījuši un ilustrējuši dažādu Eiropas skolu skolēni.

1. SOLIS: skolēni iepazīst viens otru līdz apmainoties ar zīmējumiem, fotogrāfijām un informāciju par savu skolu.

2. SOLIS: katra skola apņemas izveidot savu brīnišķīgo pasaku.  Stāsts var būt oriģināls vai arī tas var būt labi zināmas pasakas adaptācija. Stāstu ilustrē bērni.

3. SOLIS: skolēni apmainās ar saviem stāstiem.

4. SOLIS: e-grāmatas izveide, apkopojot visas brīnišķīgās pasakas.

MĒRĶIS Izmantojot šo etwinning programmu, bērnudārza audzēkņi praktizē aktīvās klausīšanās, runas, matemātikas un rakstīšanas prasmes. Viņi strādās ar savu iztēli un radošo rakstīšanu. Tajā pašā laikā viņi saskarsies ar dažādām glezniecības tehnikām, kā arī ar dramatisko mākslu. Turklāt viņi attīstīs komunikācijas un sadarbības prasmes un pieņems attieksmi, kas cienīs un pieņem dažādību. Visbeidzot viņi pilnveidos savas zināšanas IKT jomā.

DARBA PROCESS Saziņa ar partneriem notiks tiešsaistē un izmantojot e-pastu. Programma ilgs aptuveni mēnesi un šajā laikā partneri tiešsaistē tiksies 3 reizes. Animatora lomā iejutīsies skolotāji. Darbs tiks veikts nelielās grupās, bet arī plenārsēdēs.

PAREDZAMI REZULTATI Ar šo programmu bērnudārza audzēkņus sagaidām jaunu pieredzi un zināšanas. Pieņemt jaunu attieksmi un attīstīt sadarbības prasmes. Skolotājiem šī programma piedāvās profesionālās pilnveides iespējas.

Sadarbības partneri skolas un pirmsskolas no Turcijas, Rumānijas, Polijas, Grieķijas