Daugavpils pilsētas 5. pirmsskolas izglītības iestāde

Warning: Use of undefined constant separtor - assumed 'separtor' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/daugavpils5pii.lv/data/www/daugavpils5pii.lv/wp-content/themes/theme/functions.php on line 373

Zaķītis ciemos pie bērniem!

  1. janvāra silīšu grupā pēc gardām brokastīm ciemos uz pastaigu atnāca Zaķis. Zaķītis atnāca kopā ar draugiem Lapsiņu, Lācīti un Vilku.

Mazuļi no sākuma bija pārsteigti ieraugot negaidītos ciemiņus un mazliet sakautrējās. Bet turpmāk palika drosmīgāk un ar prieku piedalījās piedāvātajās spēlēs.

Kopā ar meža draugiem, vecākiem un skolotājiem, bērni dziedāja un dejoja dziesmiņas “Pelēkais zaķītis” pavadībā. Kopā ar bērniem Zaķītis spēlēja spēli “Lapsa un zaķīši”, vadīja apaļo deju un sacentās ar bērniem, kurš ātrāk skrien. Protams, ka draudzība uzvarēja! Lācis stāstīja bērniem dzejoli “Lācis ķepainis”, Agnijas Barto autores. Kopā ar bērniem Lācis un Zaķītis mācīja savus draugus Lapsu un Vilku vākt čiekurus.

Neskatoties uz to, ka ārā ir ziema, bet sniega nebija – visiem iesaistītājiem bija burvīga noskaņa. Vecāki aktīvi piedalījās jautrajās spēlēs un dejās svaigā gaisā. Kopā, skolotājiem un vecākiem, izdevās organizēt jautru, aktīvu un izzinošu pastaigu mūsu mazuļiem.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas

5.pirmsskolas izglītības skolotāja

Irina Ivanova