Daugavpils pilsētas 5. pirmsskolas izglītības iestāde

Warning: Use of undefined constant separtor - assumed 'separtor' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/daugavpils5pii.lv/data/www/daugavpils5pii.lv/wp-content/themes/theme/functions.php on line 373

Ziemassvētku rūķu radošā darbnīca Daugavpils pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādē

Sagaidot Ziemassvētkus mūsu iestādes audzēkņi ar skolotājiem un vecākiem cītīgi gatavojas. Visi  kopā sastādīja plānu kā organizēt Ziemassvētku pasākumu, kas būs nepieciešams, ka izrotāt eglīti un telpas, sagatavot cienastus. Kad visi darbi bija izplānoti un pienākumi izdalīti vienojas ar radošu darbnīcas datumu.

  1. decembrī pirmsskolas iestādes aktu zālē vecākas un sagatavošanas grupas bērni ar saviem vecākiem un skolotājiem piedalījās Ziemassvētku rūķu radošajā darbnīcā.
Meistarklases  uzdevumus, ne tikai attīstīt bērnam svarīgas prasmes, bet arī iedvesmot mājīgiem un ģimeniskiem Ziemassvētkiem. Bija sagatavoti pašu veidoti Ziemassvētku rotājumi. Kopā ar bērniem un bērnu vecākiem dekorējam eglīti  un izrotājam iestādes telpas. Visi pasākuma dalībnieki bija sajūsma un ļoti novērtējā darbošanos kopā.
Svarīgākā sastāvdaļā visam aktivitātēm bez kuras neiztikt ir līdzdalības prasme jeb kopā darīšana.
Izsakām pateicību visiem, kas piedalījās Ziemassvētku radošajās darbnīcas.